czasnarealizacje.pl

Różni ludzie

wspólne cele

Udało nam się stworzyć komitet, w którym przy jednym stole zasiedli ludzie o różnych poglądach, charakterach,  doświadczeniach, po to, żeby rzeczowo i merytorycznie pracować dla mieszkańców. Zamiast skupiać się na sztucznych podziałach, patrzymy na to, co nas łączy.  Poznaj zespół KWW Czas na Realizację - kandydatów do Rady Miasta Zakopane oraz kandydata na burmistrza.
Zachęcamy także do śledzenia aktualności na naszej stronie na Facebooku.

kandydat na burmistrza

Zakopane potrzebuje współpracy i burmistrza, który potrafi rozmawiać z każdym - bez względu na polityczne barwy i różnice poglądów.

kandydaci do Rady Miasta Zakopane

Okręg nr 1

Okręg nr 2

Okręg nr 3

Okręg nr 4

Znajdź okręg

Okręg nr 1

Bachledy, Brzeziny, Chłabówka, Ciągłówka, Cyrhla, Galicówka, Gawlaki, Gen. Boruty-Spiechowicza, Gubałówka od nr 133 do nr 213, nr 248 - 249, Guty, Harenda, Hrube Niżne, Hrube Wyżne, Huty, Janosówka, Kasprowicza nr 15, 17 oraz od nr 18 do końca, Klusie, Kotelnica, Króle, Łosiówki, Mrowce, Oberconiówka, Pardałówka, Paryskich, Piszczory, Podhalańska, Rybkówka, Salwatoriańska, Spyrkówka, Stachonie, Stara Pardałówka, Stary Młyn, Stroma, Szpitalna, Tatary, Topory, Ustup, Walkosze, Wojdyły, Wyskówki, Zoniówka, Zwijacze.

Poznaj kandydatów

 

Okręg nr 2

Antałówka, Antałówka na Wierch, Asnyka, Oswalda Balzera, Bogówka, Bulwary Słowackiego, Chałubińskiego, Bronisława Czecha, Do Tadziaków, Droga Brata Alberta, Droga do Białego, Droga do Bristolu, Droga do Olczy, Droga na Antałówkę, Droga na Bystre, Droga na Koziniec, Seweryna Goszczyńskiego, Grunwaldzka, Hala Gąsienicowa, Jagiellońska, Jaszczurówka, Jaszczurówka Bory, Józefa Piłsudskiego, Mieczysława Karłowicza, Kasprowy Wierch, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ks. Władysława Curzydły, Kurierów Tatrzańskich, Kuźnice, Makuszyńskiego, Małe Żywczańskie, Heleny Marusarzówny, Heleny Modrzejewskiej, Myślenickie Turnie, Ornak, Osiedle Pardałówka, Partyzantów, Piaseckiego, Pocztowców, Pod Skocznią, Wincentego Pola, Przewodników Tatrzańskich, Jana Sabały, Henryka Sienkiewicza od nr 5 do końca, Struga, Szymanowskiego, Tadeusza Brzozowskiego, Tetmajera, Juliana Tuwima, Wierchowa, Stanisława Witkiewicza, Władysława Broniewskiego, Za Cieszynianką, Mariana Zająca, Władysława Zamoyskiego, Zwierzyniecka, Stefana Żeromskiego.

Poznaj kandydatów

 

Okręg nr 3

Bachledy Klimka, Bilinówka, Bogdańskiego, Wojciech Brzegi, Choćkowskie, Cichej Wody, Droga do Daniela, Droga do Rojów, Droga do Walczaków, Droga do Wantuli, Droga na Buńdówki, Droga na Szymaszkową, Droga na Wierch, Droga Powstańców Śląskich, Droga Stanisława Zubka, Generała Sosnkowskiego, Gładkie, Gubałówka nieparzyste od nr 225 b do 233, Gubałówka nr 207, od nr 215 do nr 225 a, nr 226 a, Kasprusie, Kościeliska, Kościelna, Krzeptówki Boczne, Krzeptówki Potok, Krzeptówki, Księdza Józefa Stolarczyka, Księdza Kaszelewskiego, Mraźnica, Na Gubałówkę, Osiedle Kasprusie, OsiedleKrzeptówki Potok, Osiedle Krzeptówki, Pod Lipkami, Polna, Przewodnika JózefaKrzeptowskiego, Regle, Skibówki, Sobczakówka, Spadowiec, Stanisława Kamockiego, Strążyska, Szkolna, Szymaszkowa, Szymona Zaryckiego, Ubocz, Walowa Góra, Za Strugiem.

Poznaj kandydatów

 

Okręg nr 4

Aleja 3 Maja, Bachledzki Wierch, Brzozowa, Chramcówki, Chyców Potok, Do Samków, Gen. Andrzeja Galicy, Gimnazjalna, Jana Pawła II, Kamieniec, Kasprowicza od nr 1 do nr 14, nr 16, Tadeusza Kościuszki, Krupówki, Łukaszówki, Michała Małaszyńskiego, Na Wilcznik, Nowotarska, Ogrodowa, Władysława Orkana, Osiedle Szymony, Plac Niepodległości, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 4, Słoneczna, Smrekowa, Stary Kamieniec, Stanisława Staszica, Szymony, Weteranów Wojny, Mariusza Zaruskiego, JuliuszaZborowskiego.

Poznaj kandydatów

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...